10 grudnia 2013

disappear

 trochę dziwnych zdjęć w ramach tego, że siedzę w domu, pod kocem leżąc w łóżku,
i odczuwam coś na kształt potrzeby zrobienia czegoś


.
... zawsze problemem jest brak czasu. lecz gdy już go masz, tak naprawdę nie umiesz go wykorzystać tak jak jak planowałeś gdy go nie miałeś. więcej godzin spędzasz na spaniu, by tylko przyspieszył. cokolwiek zrobisz on przyspiesza. problemem nie jest nigdy brak czasu. problem jest w tobie. 


.
... co by było


.
 ... właściwie jestem głodna. głodna tego, czego nie wiem. tak bardzo chciałabym poznać choć część prawdy, która jakby specjalnie przede mną ucieka. może jest zbyt straszna. choć straszna prawda rani tak samo jak życie w jej nieświadomości, gdy jednak pragnie się ją poznać.


.
 ... jednym słowem, który mi się kojarzy jest bezsens. towarzyszy nam na każdym kroku, niestety, cokolwiek zrobimy, jakkolwiek jest, i gdziekolwiek będziemy. przynajmniej narazie.... dzik. spory czas temu w parku oliwskim. wtedy też było inaczej. wszystko tak szybko się zmienia. gdyby tylko prowadziło w dobrym kierunku, tak jak instynkt dzika.


to by było na tyle. teraz pójdę zjeść obiad, potem coś obejrzę. i jeszcze przez chwilę będę mogła się poczuć jak pod kloszem, z którego nikt mnie nie widzi. dobrze, że mam jeszcze parę chwil.

4 komentarze:

 1. pierwsze jest niezmieskie!!
  notka tez b fajna c;
  a nie wiesz jeszcze czy kierunek jest dobry czy zły.. moze ciągnie za sobą jakies niemileg zdażenie a zakonczy sie dobrze?
  a co do prawdy jka nigdy chyba nie bede wiadziała czy wole znac okropna prawde czy zyc w nieświadomosci i pragnieniu jej poznania.. to chyba zalezy od sytuacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobrze by było gdyby zakończyło się dobrze, choć w sumie już mi to nie robi.
   i pewnie tak, ale chyba jednak zawsze lepiej jest znać prawdę, nawet najgorszą.

   Usuń
 2. podsumowując: DUPA (wiesz jaka)
  + aby żyć (w miare) lekko trzeba chwytać chwile szczęścia ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem, taka na z.
   + no ale wiadomo że o to tak ciężko..

   Usuń